QUALITY MANAGER

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Svitavy

Máte zkušenosti s vedoucí pozicí v oblasti kontroly kvality? Dokážete své podřízené motivovat a být jim oporou? Rádi byste se uplatnili na pozici, která Vám dá dostatečný prostor pro Vaše nápady na zlepšení? Chcete se uplatnit v úspěšné firmě, která se může pyšnit tradicí i viditelnými výsledky? Zní to lákavě? Tak nám zašlete svůj životopis! QUALITY MANAGER (50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za tým pracovníků oddělení kvality
  • Dohled na dodržování procesů a standardů kvality
  • Implementace nástrojů jakosti do provozu
  • Komunikace s externími partnery a dodavateli
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, v oboru kvality výhodou
  • Praxi v oblasti managementu kvality v potravinářství
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost standardů HACCP, IFS a ISO 14001

Co nabízíme?

  • Manažerskou pozici v prosperující firmě
  • Odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování

  • Místo pracoviště: Pardubický kraj