INŽENÝR KVALITY – PÉČE O ZÁKAZNÍKY s NJ!

Neaktivní nabídka

50000 - 58000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Rozšiřujeme tým v kvalitě a hledáme specialistu, který má již zkušenosti v automotive společnosti a dorozumí se v němčině. Pokud hledáte novou pracovní výzvu a naše pozice INŽENÝR KVALITY – PÉČE O ZÁKAZNÍKY s NJ vás zaujala, zašlete CV! Jako jeden ze zajímavých benefitů pro vás máme více jak 30 dní dovolené!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • úzká komunikace se zákazníky s výrobci automobilů
  • odpovědnost za projekty v rámci kvality
  • řešení reklamací od zákazníků
  • provádění auditů u výrobků
  • nastavování nápravných opatření pro zvyšování kvality
  • odpovědnost za vstupní a výstupní kontrolu – školení zaměstnanců
  • příjemka vadných dílů

Co požadujeme?

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání nejlépe technického zaměření
  • zkušenosti na obdobné pozici v automotive prostředí
  • německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost nástrojů kvality
  • orientaci v normách ISO TS/IATF 16949 a ISO 9001

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • 5 týdnů dovolené a 6 Sick Days
  • 13. mzdu a každoroční navyšování mzdy
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky nebo stravování v kantýně
  • jazykové kurzy a podporu vzdělávání
  • firemní akce

  • lokalita: Plzeň-jih (15 min. od Plzně)