MANAŽER/-KA ODMĚŇOVÁNÍ – SMĚNNÝ PROVOZ

Neaktivní nabídka

75000 - 90000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví, odměňování a zaměstnaneckých benefitů? Jste vůdčí osobnost, která chce vést svůj tým a společně rozvíjet právě systém odměňování ve společnosti se směnným provozem? Domluvíte se anglicky, když na to přijde a máte praxi ve velkých společnostech nebankovního typu? Pak je tato pozice přesně pro Vás! Úspěšná česká společnost hledá do sféry HR kolegu / kolegyni na pozici: MANAŽER/-KA ODMĚŇOVÁNÍ – SMĚNNÝ PROVOZ (75-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • inovace sekce odměňování a zaměstnaneckých benefitů
  • vedení HR týmu (do 20 osob)
  • odpovědnost za oblast mezd všech skupin zaměstnanců
  • komunikace s vrcholným managementem
  • monitoring aktuálních trendů a platné legislativy

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v nastavování mezd a benefitů ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s vedením lidí
  • SAP výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • kvartální odměny
  • 5 týdnu dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • flexi pasy
  • vzdělávací kurzy
  • další bonusy
  • termín nástupu: dohodou

  • místo výkonu práce: Praha - západ