SALES MANAGER (ON-LINE MARKETING) Praha

Baví Vás obchod, nebojíte se nových akvizic a chtěli byste řídit vlastní tým v prostředí komunikační agentury? Jste přirozenou autoritou a zároveň je Vám blízké prostředí digitálního marketingu? Chcete se profesně rozvíjet a stát se součástí managementu společnosti? Pak je tato pozice určena právě pro Vás! Úspěšná rostoucí PR agentura hledá kolegu / kolegyni na pozici: SALES MANAGER (ON-LINE MARKETING) Praha

Pracovní náplň

  • rozvoj obchodní činnosti společnosti v oblasti digital marketingu
  • řízení a koordinace vlastního týmu
  • monitoring aktuálních trendů, podávání návrhů na inovace / zlepšení
  • vlastní organizace práce, odpovědnost za nové i stávající projekty
  • kooperace v rámci vrcholového vedení společnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • dlouhodobou praxi v obchodu (ideálně prostředí digital marketingu)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • orientace v aktuálních trendech v marketingu
  • hledáme „open-minded“ kolegu, který bude nepostradatelným členem týmu

Co nabízíme?

  • motivační mzdové ohodnocení + provize
  • týden dovolené navíc
  • bonusy / prémie
  • profesní růst – být součástí vedení společnosti
  • luxusní prostory v centru města
  • zajímavou různorodou práci
  • možný termín nástupu: ihned

  • místo výkonu práce: Praha