SAP SPECIALISTA PRO OBLAST FI

Neaktivní nabídka

45000 - 53000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Pracujete se systémem SAP a modul FI Vám není cizí? Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni a chcete pracovat na úžasné firmení změně - přechodi na SAP? Pokud ano, zašlete nám životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Spolupráce se SAP konzultanty na návrhu a realizaci implementačních požadavků
  • Testování SAP modulů
  • Podpora uživatelů na straně businessu
  • Školení a podpora SAP uživatelů v oblasti FI

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
  • Zkušenosti na pozici účetní/ho
  • Znalost SAP - modulu FI
  • Úroveň anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Časovou flexibilitu
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Profesní rozvoj v oblasti účetnictví/finančního analytika
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové vzdělávání
  • Systém Cafeterie (sportovní aktivity, wellness aj.)
  • Odborná školení v rámci spravovaných systémů
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na stravován
  • Lokalita pracoviště: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.