PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ PRAHA

Neaktivní nabídka

50000 - 62000 Kč

Nákupčí je povolání, které Vás baví a chtěli byste se podílet na projektovém nákupu významné nadnárodní společnosti? Zvládnete se domluvit v anglickém jazyce se zahraniční centrálou? Chcete se profesně rozvíjet a případně jednou vést vlastní tým? Pak je tato pozice přímo pro Vás! Společnost nabízející komplexní energetická řešení hledá uchazeče / uchazečky na pozici: PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ PRAHA (50-62.000 Kč)

Pracovní náplň

  • odpovědnost za projektový nákup ve společnosti
  • komunikace v rámci celé firmy (divize, výroba, projektový management)
  • výběr a hodnocení dodavatelů
  • provádění analýz a navrhování opatření na zlepšení procesů
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • znalost SAP výhodou
  • pokud máte zkušenosti s projektovým nákupem – jste náš člověk

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení dle dosažené praxe
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • kariérní růst a posun v rámci firmy
  • bonusy / prémie
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy
  • termín nástupu: dohodou

  • místo výkonu: Praha