PLC PROGRAMÁTOR / PRÁCE NA PROJEKTECH

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte zkušenosti s programováním automatizačních systémů a vysokoškolské vzdělání v oboru? Chcete se stát součástí společnosti, která je ve svém oboru jedničkou na trhu? Pak hledáme právě Vás! Významná evropská společnost s dlouholetou tradicí působící ve výrobní sféře strojírenského průmyslu hledá kandidáty na pozici: PLC PROGRAMÁTOR / PRÁCE NA PROJEKTECH

Pracovní náplň

  • Vývoj programu řídících systémů
  • Implementace a testování PLC programů
  • Programování SCADA vizualizací
  • Následná tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s kolegy napříč společností

Co požadujeme?

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici (výhodou)
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost PLC Siemens (STEP7, TIA), SCADA, Profibus/Profinet
  • Ochotu pro občasné cestování do zahraničí

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v profesionálním kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního a odborného růstu

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!