SPECIALISTA PROJEKTU

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

Jste strojař tělem i duší? Máte zkušenosti z oblasti projektového řízení? Chcete se podílet na tvorbě jedinečných projektů a bez problému komunikujete v anglickém jazyce? Pak reagujte na náš inzerát! Strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici: SPECIALISTA PROJEKTU

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kompletní realizaci celého projektu
  • komunikace se zákazníky i dodavateli
  • řízení projektových činností
  • komunikace v anglickém jazyce s klienty a managementem firmy
  • dohlížení nad plněním dílčích fází projektu
  • vedení projektové dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s nástroji a procesy projektového řízení
  • zkušenost ve čtení technické dokumentace
  • výbornou znalost anglického jazyka
  • organizační a komunikační schopnosti
  • výhodou je znalost výroby oceli a montáží ocelových konsktrukcí

Co nabízíme?

  • dlouhodobou spolupráci na jedinečných projektech
  • pružnou pracovní dobu
  • pravidelné bonusy
  • týden dovolené navíc
  • dotované závodní stravování
  • firemní odměny k pracovním a životním výročím
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!