SPECIALISTA .NET VÝVOJE

Neaktivní nabídka

25000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti s .NET platformou? Rádi byste pracovali v příjemném prostředí menšího týmu vývojářů? Chcete se podílet na vývoji aplikací a využít přitom anglický jazyk? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikací v ASP.NET
  • Tvorba a správa databázových výrobních aplikací
  • Pokročilé vyhledávání dat
  • Spolupráce se zahraničními i českými kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Zkušenosti s vývojem v .NET
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Výhodou znalost SQL a databáze Oracle
  • Znalost nastavení PC a portů, MS Office - Excel

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní systém Cafeterie
  • Příspěvky na stravování, penzijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Sleva na firemní výrobky
  • Teambuildingové akce a jejich rodiny
  • Odměna k jubileu, nebo k narozeninám
  • Lokalita pracoviště - Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.