KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Jste zapálení do kreslení v CADu? A domluvíte se ještě navíc německy nebo anglicky? Chcete se podílet na zajímavých technických projektech a podívat se do zahraničí? Mezinárodní výrobní firma hledá zkušené konstruktéry do svého týmu, přidejte se i Vy!

Pracovní náplň

  • Návrhy výrobních zařízení a linek
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Návrhy inovací a změn v sériové výrobě
  • Spolupráce na optimalizaci výrobního procesu
  • Komunikace napříč výrobními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici (ideálně v automotive)
  • Znalost softwaru pro konstruování (např. AutoCAD, CATIA)
  • Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní výrobní firmy
  • Možnost cestovat a podílet se na zahraničních projektech
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • Pohodovou týmovou spolupráci

  • Lokalita: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.