MZDOVÁ ÚČETNÍ - SUPER ŠANCE!

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se mzdovou agendou a velmi dobře se orientujete v zákoníku práce? Chcete být součástí pohodového HR týmu se zázemím silné společnosti? Pak si tuto lákavou příležitost nenechte ujít a zašlete nám váš životopis ještě dnes! Do stabilní výrobní společnosti, hledáme pohodovou, ale zkušenou kolegyni/kolegu na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ (30 000 - 45 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování mzdové agendy zaměstnanců
  • příprava pracovně právní dokumentace (pracovní smlouvy, dodatky, zápočtové listy, srážky z mezd, apod.)
  • komunikace s potřebnými státními institucemi
  • úzká spolupráce s personálním oddělením
  • další administrativní úkony spojené s pozicí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici, zpracování mzdové agendy (ve větší výrobní firmě VELKOU VÝHODOU!)
  • znalost české legislativy, aktuální personální a mzdové novely
  • znalost AJ výhodou
  • samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání a fajn kolegy
  • týden dovolené navíc
  • pružnou pracovní dobu
  • vysoce dotované závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • Multisport kartu a další příspěvky na volnočasové aktivity
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: Brno