QUALITY MANAGER

Neaktivní nabídka

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jste v oblasti Kvality jako ryba ve vodě? Máte praxi na pozici Kvality manažera a zkušenosti s vedením týmu? Nebo již delší dobu působíte na pozici Inženýra kvality, ale jste vůdčí typ a máte aspiraci na profesní růst? Výborně! Pak mi zašlete Váš profesní životopis v české a anglické verzi a účastněte se výběrového řízení na pozici: QUALITY MANAGER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Definování, kontrola a sledování norem kvality ve společnosti
  • Zajištění, že procesy systému managementu jakosti budou zavedeny a udržovány v souladu s Normou ISO 9001 a ISO/TS 16949
  • Aktualizace a vytváření dokumentace PPAP (FMEA, kontrolní plán, autokontrola…)
  • Sledování norem kvality u zákazníků
  • Realizace pravidelných interních auditů
  • Spolupráce s Projektovým manažerem na nových projektech
  • Účast na pravidelných schůzkách ohledně zlepšování OEE, reporting vrcholovému vedení

Co požadujeme?

  • praxi na pozici Quality managera nebo Quality Engineera s ambicemi pro rozvoj
  • Skvělá znalost nástrojů kvality (PPAP, FMEA, VDA 6.3, SPC, 8D)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - využívání na denní bázi
  • Schopnost vedení a motivace týmu
  • Samostatnost, iniciativa a rozhodovací schopnosti
  • Reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práci v zavedené mezinárodní společnosti v oblasti plastikařiny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Aktivní využití anglického jazyka a možnost cestování
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné volání pro Vás i členy rodiny
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti s pravidelnými firemními akcemi

  • Místo výkonu práce: okolí Mohelnice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.