TECHNIK BOZP

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte znalosti a praxi v oblasti bezpečnosti a požární ochrany? Rádi byste řešili oblast prevence rizik? Pak je tato práce přímo pro Vás!

Pracovní náplň

  • Školení nových zaměstnanců na pravidla BOZP, PO a ochrany životního prostředí
  • Označení běžných zdravotních a bezpečnostních rizik a vypracování směrnic k ochraně před těmito riziky
  • Prošetření nehod nebo problémových oblastí a doporučení preventivních opatření pro budoucnost
  • Sledování dodržování zásad bezpečnosti práce a ochrany zdraví a doporučení opatření, která povedou ke zlepšení
  • Zjišťování a odstranění potenciálních bezpečnostních a zdravotních rizik ve spolupráci se zaměstnanci a nadřízenými pracovníky
  • Komunikace s orgány státní správy
  • Lokalita : Žatec

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxe ve výrobní společnosti
  • Zkušenost z oblasti BOZP, PO a ochrany životního prostředí

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Moderní pracovní prostředí