OBCHODNÍ MANAŽER S AJ - ELEKTROTECHNIKA

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte uplatnění na pozici obchodního zástupce a vyznáte se v elektrotechnice? Máte výborné vyjednávací schopnosti, rádi cestujete a hovoříte anglickým jazykem? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní společnost hledá nového člena týmu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER S AJ - ELEKTROTECHNIKA (30 - 50 000 Kč + bonusy)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče a servis pro stávající zákazníky a akvizice nových partnerů
  • aktivní účast na obchodních jednáních v ČR a na Slovensku
  • reprezentace společnosti na veletrzích a výstavách
  • technická podpora pro zákazníky
  • plnění stanovených obchodních plánů a pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - elektro zaměření
  • alespoň jeden rok praxe v obchodní činnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, technické myšlení

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu
  • služební auto i pro soukromé užívání
  • home office
  • smlouva na dobu neurčitou
  • stravenky

  • kancelářské zázemí: Blansko/možnost práce na home office
  • místo výkonu práce: ČR a SR