KOORDINÁTOR QA TÝMU

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Měl/a jste možnost již v rámci své kariéry vést tým testerů? Kromě manuálního testování ovládáte i automatizované? Nyní máte možnost stát se členem týmu, který testuje aplikace s celosvětovým přesahem. Budete mít možnost vylepšovat procesy testování a také denně komunikovat anglicky.

Pracovní náplň

  • Vedení 2 samostatně fungujících týmů
  • Mentoring manuálních i automatizovaných testerů
  • Plánování, koordinace a prioritizace práce testerů
  • Tvorba a kontrola automatizovaných testů
  • Reporting směrem k managementu

Co požadujeme?

  • Předchozí zkušenosti s vedením týmu
  • Zkušenosti s manuálním testováním
  • Zkušenosti s tvorbou automatizovaných testů
  • Proaktivní přístup
  • Komunikativní znalost anglickéh jazyka
  • Zkušenosti s ERP/CRM systémy - výhodou
  • Orientaci v C# kódech - výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost dalšího vzdělávání
  • 25 dní dovolené, 2 sick days
  • Bonusovou složku mzdy
  • Práci v nových kancelářích v centru Brna
  • Pracoviště u cyklostezky
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kariérní růst

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.