DATABÁZOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Vyznáte se v SQL databázích? Staňte se součástí kolektivu prosperující světoznámé společnosti a podílejte se na inovacích této digitální éry.

Pracovní náplň

  • Zajištění databázových služeb MS SQL (cca 1000 instancí)
  • Plánování a provádění aktualizací, záloh a migrace databáze
  • Vytváření požadavků na změnu
  • Řešení a koordinace incidentů souvisejících s SLA
  • Správa systémové dokumentace
  • Spolupráce na projektech, podpora dalších týmů infrastruktury

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s MS SQL Servery
  • Zkušenosti s technologiemi ODBC, OLDB, SQL Native Client
  • Znalosti Windows Serverů, Active Directory
  • Zkušenosti se skriptováním v T-SQL, VBS, CMD, VB nebo C# výhodou
  • Znalost metodiky PRINCE2 a ITIL procesů výhodou
  • VŠ v oblasti IT výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 2 sickdays
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusovou složku mzdy
  • Vzdělávací kurzy i dle vlastního výběru
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru
  • Po zkušební době 100Kč stravenky
  • Pracoviště u cyklostezky

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.