SPRÁVCE POČÍTAČOVÉ SÍTĚ (35 – 40 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás obor IT a rád/a v tomto směru pomáháte ostatním? Jste technický typ a nezaleknete se žádného erroru? Do kolektivu 4 techniků spravující počítačovou síť velké nábytkářské firmy hledáme parťáka, který nemá problém se vzdálenou správou, nastavováním sítí a uživatelskou podporou.

Pracovní náplň

  • Instalace a konfigurace operačních systémů
  • Správa počítačové sítě a IP telefonů
  • Řešení základních uživatelských problémů
  • Podpora uživatelů a uživatelských účtů

Co požadujeme?

  • Praxi se správou a servisem osobních počítačů
  • Přesah do sítí výhodou
  • Výhodou znalost serverových technologií
  • Ochota držet placenou pracovní pohotovost cca 1x měsíčně týden po pracovní době
  • Znalost základních SQL dotazů

Co nabízíme?

  • Možnost profesního růstu
  • Hrazená odborná školení a vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké slevy na nákup zboží (až 50 %)
  • Finanční příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Praha - Zličín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.