ASITENT/KA PRODEJE S FJ

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Jste administrativně zručný a komunikativní člověk? Nedělá Vám problém vyřídit objednávku? Mluvíte plynně francouzským jazykem? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ASITENT/KA PRODEJE S FJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • přijímání objednávek a poptávek od zákazníků
  • zadávání dat do informačního systému
  • potvrzování možných termínů dodání
  • kontrola správnosti cen, slev, paletového množství
  • koordinace činností s ostatními odděleními firmy
  • včasná a řádná fakturace

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • min. 1 rok praxe na obchodním nebo nákupním oddělení
  • Pokročilou znalost francouzského a anglického jazyka
  • Orientaci v technických výkresech
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí
  • každoroční navýšení mzdy
  • vzdělávací kurzy, školení
  • závodní stravování
  • kafetérie
  • firemní akce
  • možnost zahraničních pracovních cest

  • místo výkonu práce: okres Blansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.