ORDER PROCESSING MANAGER

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti z order processingu a dokážete řídit i dlouhodobější projekty? Ovládáte angličtinu a chcete být součástí stabilní nadnárodní společnosti? Pak jste možná náš člověk! Pošlete nám vaše CV! Významná švýcarská strojírenská firma, příjme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: ORDER PROCESSING MANAGER (30 000 - 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování poptávek na obráběcí stroje
  • kompletní zpracování objednávek strojů (řízení celé zakázky/projektu včetně eskalačního procesu až po předání stroje zákazníkovi)
  • komunikace mezi sales týmem a zákazníkem
  • zajištění přepravy, tvorba faktur
  • průběžný monitoring a vyhodnocení projektů (splnění cílů - termíny, marže, apod.)
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v řízení zakázek/projektů (prodej strojů VELKOU VÝHODOU)
  • pokročilou znalost AJ (denní komunikace s centrálou)
  • výbornou schopnost určování priorit
  • zkušenost s nákupem a logistikou výhodou
  • dobrou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodním prostředí
  • příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • notebook, telefon
  • stravenky 100 Kč
  • příspěvek na dopravu
  • školení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na PP
  • smlouvu na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: Brno