SENIOR ACCOUNT MANAGER - REKLAMA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Atraktivní výzva pro zkušené obchoďáky z reklamního světa! Jsi průbojný/á, máš drive, orientuješ se v nových trendech a nebojíš se lovit ve vodách TOP klientů? Pak jsi náš člověk! Mediálně reklamní agentura příjme do týmu profesionálů zkušeného parťáka/parťačku na pozici: SENIOR ACCOUNT MANAGER - REKLAMA (okolo 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • akvizice nových klientů z řad korporací a velkých českých firem
  • práce na nabídkách a výběrových řízení
  • řízení a rozvíjení svěřeného portfolia klientů
  • koncepční práce na přípravě a naplňování reklamních projektů
  • spolupráce na tvorbě kreativních návrhů a ideí ATL i BTL

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oboru reklama, marketing, média
  • praxi na obchodní pozici v reklamní agentuře PODMÍNKOU!
  • zkušenosti s řízením projektů pro významné značky
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • orientaci v trendech reklamy a marketingu
  • drive, energii, kreativitu, zápal pro obor
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • dynamickou práci pro TOP klienty (významné české a nadnárodní značky)
  • účast na zajímavých mediálních kampaních
  • rozvoj dovedností díky zkušenému týmu profesionálů
  • zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
  • možnost postup na pozici Account director!!
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • dotovanou Multisport kartu
  • možno zaměstnanecký poměr i na OSVČ
  • nástup možný IHNED nebo dle dohody

  • místo výkonu práce: Brno