VEDOUCÍ KONSTRUKCE – VYSOČINA

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření a velmi dobře komunikujete v anglickém jazyce? Dokážete vést konstrukci v oblasti zakázkové výroby, komunikovat s obchodním oddělením ohledně zákaznických požadavků a úzce spolupracovat s výrobou? Chcete být součástí mezinárodní strojírenské společnosti, působící na Vysočině? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní, strojírenská společnost, působící na Vysočině, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ KONSTRUKCE – VYSOČINA.

Pracovní náplň

  • Vedení konstrukce
  • Spolupráce při konstrukci a vývoji
  • Úzká spolupráce s obchodem a výrobou
  • Odpovědnost za rozpočet oddělení
  • Každodenní komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka – denní komunikace
  • Bohaté zkušenosti z oblasti konstrukce v zakázkové strojírenské výrobě
  • Schopnost vést a motivovat své podřízené
  • Komunikační a organizační dovednosti na vysoké úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • PC a mobilní telefon

  • Místo výkonu práce je na Vysočině