Operátor výrobní linky - Modřice

mzdové ohodnocení

Brno - město

Velká mezinárodní společnost zaměřená na elektro výrobu hledá do svého týmu nové posily

Pracovní náplň

  • Jednoduchá manuální práce
  • Spojování jednotlivých dílů
  • Občasná kontrola vyrobených kusů

Co požadujeme?

  • Minimálně základní vzdělání a manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném režimu (dvanácti nebo osmi hodinové směny)
  • komunikativnost
  • Ochota vzdělávat se

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení od 20.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus až 4000 Kč, směnný bonus
  • Příspěvek na dopravu až 2000 Kč
  • Program doporuč nového zaměstnance 6500 Kč
  • Plánování směn dlouhodobě dopředu
  • Dotované stravování
  • Práci v Brně v Modřicích

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.