VEDOUCÍ VSTŘIKOVNY PLASTŮ

Neaktivní nabídka

60000 - 75000 Kč

Máte zkušenosti s řízením výroby a technologii vstřikování plastů? Pak hledáme právě Vás!!! Pro nadnárodní výrobní společnost na Chomutovsku hledáme vhodného a zkušeného kandidáta na pozici VEDOUCÍHO VÝROBY VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ.

Pracovní náplň

  • Plánování výroby a nových projektů
  • Řízení procesů výroby, zavádění nových produktů
  • Řízení a koordinace týmu vstřikovny(plánování, koordinace činností, zajištění patřičné kvalifikace týmu, školení, motivace)
  • Úzká spolupráce a komunikace napříč společností (kvalita, údržba, proces, nákup...)
  • Propojení plánů výroby dílů, zásob surovin, rozpracované výroby a výrobků, kapacit výrobního zařízení, personálního stavu a cílů pro jakost výrobků a procesů.
  • Správa výrobních prostředků společnosti.
  • Plánování údržby a odstávek.
  • Zastupování společnosti při jednání se zákazníky a dodavateli.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického, strojního směru
  • 5 let zkušeností s řízením výroby v automotive
  • Znalost technologie vstřikování platů
  • Komunikativní znalost AJ, slovem písmem
  • Technologická a technická zdatnost
  • Řídící a koordinační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a rozšiřující se zahraniční společnosti
  • Platové ohodnocení dle kvalit a zkušeností kandidáta
  • Možnost profesního i finančního růstu
  • Bonusy a prémie
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Balíček manažerských benefitů