OSOBNÍ ASISTENTKA

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jsi samostatná a komunikativní? Umíš anglicky nebo německy a chceš se stát podporou ředitele výrobní společnosti? Hledáme asistentku ředitele s velkým A. Neváhej a kontaktuj nás.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • První kontakt pro vyřizování požadavků
  • Administrativní podpora více prezidenta společnosti
  • Organizace schůzek
  • Vyřizování e-mailů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Excelentní organizační schopností
  • Vynikající znalost MS Office
  • Zkušenosti s reportováním a tvorbou projektů

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Osobní placené volno dle odpracovaných let
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na pojištění

  • Lokalita: Klášterec nad Ohří