QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte bohaté zkušenosti z kvality, hovoříte anglickým jazykem a máte chuť být součástí silné mezinárodní společnosti v automobilovém průmyslu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Jedna z největších a nejstabilnějších společností v Libereckém kraji hledá posilu do kvality, konktrétně na pozici: QUALITY ENGINEER (45 – 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Sledování kvality sériových výrobků
  • Koordinovat proces uvolnění prvních vzorků
  • Tvořit analýzy a reporty ohledně požadavků zákazníků
  • Vypracovat návrhy a nápravné opatření k zajištění kvality
  • Spolupráce na interních a externích auditech
  • Řešení zákaznických/dodavatelské reklamace
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • Zkušenosti a znalosti z oddělní kvality
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Komunikativnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí prosperující mezinárodní firmy
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost ročních bonusů
  • Příspěvky na stravování
  • Široký výběr z hotových jídel přímo ve společnosti
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • Možnost navštěvování sportovního a rehabilitačního střediska
  • Příspěvky vhodné pro rodiny s dětmi

  • Nástup ihned
  • Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.