PROCESNÍ INŽENÝR - JUNIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Získal jste vzdělání technického směru a základy práce v konstrukčních programech? K tomu komunikujete anglicky? Pak se nám ozvěte. Hledáme nového kreativního kolegu, kterého by bavilo podílet se na automatizaci výrobních procesů, vymýšlet zlepšovací návrhy a komunikovat se zahraničními dodavateli.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Aplikace nových technologií do výroby
  • Vymýšlení zlepšovacích návrhů
  • Automatizace procesů
  • Komunikace v anglickém jazyce
  • Spolupráce napříč společností
  • Tvorba nákupních specifikací a komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost konstrukčních programů CAD
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – denní využití v písemné i ústní formě
  • Povědomí o průmyslové výrobě

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně 13. mzdy
  • Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • Pravidelný růst mezd
  • Možnost kariérního růstu a jazykových kurzů
  • Penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Slevy na firemní produkty

  • Místo výkonu práce: Plzeň