MANIPULANT VE SKLADU

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

Máte vzdělání ve strojírenství? Jste vlastníkem VZV průkazu? Nevadí Vám pracovat na směny? Tak nepromarněte tuto nabídku a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní společnost v Hradci Králové hledá do svého týmu kolegu na pozici: MANIPULANT VE SKLADU

Pracovní náplň

  • zkušenost s kusovníky a výkresy
  • řízení vysokozdvižného vozíku
  • spolupráce s výrobním oddělením
  • kladení důrazu na kvalitu práce a její včasné plnění

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání v oboru strojírenství
  • zkušenost na obdobné pozici ve výrobě
  • VZV průkaz
  • znalost strojírenských výkresů a kusovníků
  • základní vědomosti o technických a průmyslových normách
  • uživatelskou znalost na PC
  • odpovědnost, samostatnost, poctivost

Co nabízíme?

  • pololetní a roční bonusy do výše 150 % platu
  • 5 dní dovolené navíc
  • odborná školení
  • dotované závodní stravování
  • příplatky za pravidelnou docházku a přesčasy
  • permanentky na hokej
  • příspěvek na dopravu

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové