TEAM LEADER ÚDRŽBY

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte technické vzdělání a zkušenosti z pozice zámečníka v průmyslové výrobě? Získali jste během své praxe zkušenosti s koordinací menšího týmu pracovníků a vyhovuje Vám směnný provoz? Hledáte novou pracovní výzvu v prostředí mezinárodní výrobní společnosti? Pokud ano, nečekejte a napište nám! Významná mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: TEAM LEADER ÚDRŽBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace týmu zámečníků a plánování jejich směn
  • komunikace a spolupráce s externími dodavateli
  • údržba a seřizování výrobních strojů
  • odborná podpora podřízených pracovníků
  • vedení související dokumentace

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxi z pozice Zámečník v průmyslovém provozu
  • zkušenosti s vedením menšího týmu pracovníků
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • jeřábnický průkaz VÝHODOU

Co nabízíme?

  • stabilní práci na HPP s nástupem možným IHNED
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • náborový příspěvek + další bonusy
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění
  • dotované stravování, firemní akce
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj (okres Litoměřice)