REFERENT TECHNICKÉ ZPŮSOBILOSTI - LETECTVÍ

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jsi technický typ? Rozumíš pojmům v letectví? Rád budeš prohlubovat své technické znalosti? Pošli nám hned životopis! Hledáme šikovného REFERENTA nebo REFERENTKU TECHNICKÉ ZPŮSOBILOSTI DO LETECTVÍ.

Pracovní náplň

  • Sestavování matice prokazování
  • Důsledná kontrola a plánování prokazování
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • Spolupráce na vytváření technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru podmínkou
  • Praxi v letecké technice
  • Zkušenost s leteckou legislativou, která bude výhodou
  • Pečlivost a důslednost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Dobré platové ohodnocení
  • Zkrácený pracovní týden
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Praha - východ