SKLADNÍK ve skladu s nářadím Praha

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste po škole a hledáte svoji první práci nebo již máte nějaké zkušenosti s prací ve skladu? Chtěli byste pracovat v menší společnosti, jejíž součástí je i sklad s nářadím (vrtáky, šroubováky, vrtačky, pily, řezací a brusné kotouče apod.)? Vyhovuje Vám práce od 8:00 – 16:30 od pondělí do pátku bez nutnosti práce na směny? Pak je tato nabídka určena právě Vám!! Obchodní společnost hledá posilu do menšího týmu ve skladu na pozici: SKLADNÍK ve skladu s nářadím Praha (25-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • příjem zboží (nářadí pro vrtání, dělení, opracování materiálů apod.)
  • kontrola a zaskladnění přijatého zboží
  • zadávání příjemek/výdejek do počítače
  • balení a výdej zboží
  • občasný rozvoz zboží po Praze
  • možnost práce s VZV

Co požadujeme?

  • zkušenosti s prací ve skladu výhodou
  • uživatelskou znalost PC
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B (občasný rozvoz zboží po Praze)
  • zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • práci v menším, čistém skladu
  • pracovní dobu od pondělí do pátku 8:00 – 16:30
  • žádné tahání těžkých věcí
  • měsíční odměny z obratu
  • zajištění parkování pro zaměstnance
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 3

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.