Vedoucí kvality - projekty

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti s vedením kvality v oblasti automotive? Jste pracovití a rádi byste postoupili na vedoucí pozici? Ovládáte na komunikativní úrovni anglický jazyk? Hledáte novou zajímavou výzvu v řízení a rozvoji kvality? Potom hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá nového kolegu na pozici: Vedoucí kvality - projekty

Pracovní náplň

  • Řízení managementu kvality pro významné projekty
  • Správa dokumentace vztahující se k systémům kvality
  • Vedení týmu pracovníků
  • Řízení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • Odpovědnost za proces schvalování komponentů
  • Řízení interních auditů a jejich následná realizace
  • Reporting vedení

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Praxe 3 roky v oblasti řízení kvality ve výrobní společnosti
  • Znalost normy ISO 9001: 2008, TS 16949 a souvisejících norem a metod
  • Znalost procesního řízení vstřikování plastů
  • Komunikativní znalost AJ
  • Práce na PC - MS Office
  • Komunikativnost, analytické myšlení, schopnost týmové práce

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost podílet se na jedinečných projektech
  • Finanční i profesní rozvoj
  • Příspěvky na pojištění
  • Příspěvky na stravování

    Místo výkonu práce: Lokalita Praha západ