LABORATORY DEPARTMENT MANAGER

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušení manažeři s chemickým vzděláním? Máte bohatou praxi z laboratoří v rámci farmaceutického průmyslu a jste zvyklí zodpovídat za plynulý provoz oddělení? Jste komunikativní, organizačně schopní a domluvíte se anglicky? Láká Vás nová pracovní výzva? V případě zájmu se nám určitě ozvěte, jedná se o velmi zajímavou pracovní pozici. Mezinárodní společnost provozující moderní analytické laboratoře hledá do svého týmu posilu na tuto pozici: LABORATORY DEPARTMENT MANAGER

Pracovní náplň

  • řízení celého oddělení zaměřeného na analýzy v rámci farmacie
  • vedení týmu pracovníků, zajištění náboru do laboratoří
  • dohled na plynulý provoz laboratoří
  • zaštítění dodržování kvality dle platné legislativy
  • zodpovědnost za dosahování finančních a obchodních cílů
  • podpora dalšího rozvoje oddělení

Co požadujeme?

  • víceleté manažerské zkušenosti PODMÍNKOU
  • vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • anglický jazyk komunikativně slovem a písmem
  • znalost podmínek režimu GMP
  • zkušenosti s působením v rámci farmaceutické laboratoře
  • systematičnost, zodpovědnost a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • manažerskou pozici ve významné společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • pružnou pracovní dobu, Multisport kartu
  • podporu ve vzdělávání, příspěvek na kulturu
  • slevy na firemní služby
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.