SPECIALISTA NÁKUPU s AJ Praha

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Je Vám blízká oblast elektro a máte zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti? Jste samostatní a chcete se profesně rozvíjet? Domluvíte se anglicky se zahraničím? Pak je tato pozice určena právě Vám! Společnost se zaměřením na komplexní energetická řešení hledá kolegu či kolegyni na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU s AJ Praha (45-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • dohled na projektový (centrální) nákup společnosti
  • kontrola činností v rámci jednotlivých divizí
  • výběrová a poptávková řízení na dodavatele
  • pravidelná komunikace s dodavateli ohledně vyjednávání podmínek
  • spolupráce s dalšími útvary ve společnosti (výroba, projektový management atd.)
  • kontrola objednávek, faktur
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxi v nákupu ve výrobní společnosti alespoň 3 roky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • francouzský jazyk výhodou
  • samostatnost, pečlivost a orientaci na výsledek

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost kariérního růstu
  • bonusy / prémie
  • vzdělávací programy
  • příspěvky na stravování
  • nadstandardní lékařskou péči
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • termín nástupu: dohodou
  • místo výkonu práce: Praha