VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Máte zkušenosti z pozice logistika, a ideálně i zkušenosti s řízením zaměstnanců, ve výrobní společnosti? Chcete se stát součástí silné a moderní firmy, kde je spokojenost zaměstnanců na prvním místě? Tak nám neváhejte odpovědět! Nadnárodní výrobní společnost obsazuje pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Plánování, řízení, koordinování a vyhodnocování všech logistických aktivit spojených s řízením procesů v logistickém řetězci
  • Jednání s klíčovými dodavateli a zákazníky v oblasti nastavení logistických procesů a dodacích podmínek
  • Spolupráce s výrobou, plánovačem, nákupním oddělením a dalšími útvary společnosti
  • Sledování a posuzování vývojových trendů v logistice
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků - referentů logistiky

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo lépe vysokoškolské vzdělání
  • Pracovní zkušenosti s koordinací logistických procesů a vedením lidí
  • Angličtinu na mírně pokročilé úrovni, němčina výhodou
  • Silné organizační schopnosti a přirozenou autoritu
  • Zodpovědnost, flexibilitu, přirozenou inteligenci

Co nabízíme?

  • Zázemí velmi úspěšné nadnárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Moderní benefitní systém zpříjemňující práci
  • Možnost seberealizace
  • Naprosto přátelskou atmosféru :)

  • Místo výkonu práce: okres Bruntál

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!