SPECIALISTA V LOGISTICE s NJ Praha

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste čerstvým absolventem nebo chcete nastartovat svou kariéru? Zajímala by Vás oblast logistiky a kontroly logistických faktur a s tím souvisejících dat? Zvládnete komunikaci v německém jazyce na denní bázi? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní rostoucí společnost, která se zaměřuje na moderní technologie, hledá kolegy do svého týmu na pozici: SPECIALISTA V LOGISTICE s NJ Praha (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • denní komunikace s dopravci po celé Evropě
  • kontrola a správa logistických faktur (nejedná se o klasickou účtařinu)
  • práce s logistickými daty
  • zpracování reportů

Co požadujeme?

  • vhodné pro absolventy
  • německý jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (psaná forma)
  • znalost MS Excel na pokročilé úrovni
  • komunikativnost, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • kariérní růst
  • dovolenou 5 týdnů
  • stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sick days
  • 13. mzdu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5