ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRODEJE

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

Hledáte uplatnění pro své zkušenosti v oblasti zákaznického servisu? Baví vás práce s Excelem a interními databázemi? Nebojíte se denně komunikovat v německém jazyce? Zašlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň

  • zpracování nabídek a poptávek dle cen
  • práce v ERP systémech
  • kontrola a evidence zakázek
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • průběžné aktualizace dat

Co požadujeme?

  • min. SŠ v ekonomickém směru
  • praxi na obdobné pozici v elektrotechnice
  • znalost NJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti se systémem SAP
  • iniciativní přístup a organizační schopnosti
  • znalost MS Office – Excel

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • roční prémie
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na stravování a volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • odborná školení

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí