TECHNICKÝ PRACOVNÍK

mzdové ohodnocení

Šumperk

Baví tě práce ve strojírenství? Chceš pracovat pro společnost mezinárodního významu, které záleží na spokojenosti svých zaměstnanců? Ať už jsou ti blízké postupy pro technologické procesy, nebo tě zajímá kvalita a dodržování standardů, neváhej a zašli svůj životopis! Hledáme zkušeného kolegu na pozici TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce na realizaci projektů
  • kontrola kvality výroby
  • spolupráce napříč odděleními
  • plnění požadavků a norem dle zavedených standardů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost programů MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • znalost technologických procesů ve strojírenství

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • volnočasové aktivity pro celou rodinou

  • místo výkonu práce: Šumpersko