LAKÝRNÍK – PRÁŠKOVÁ LAKOVNA

Neaktivní nabídka

až 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Umíš lakovat? Ano? No skvěle! Hledáme lakýrníky, kteří chtějí pracovat na významných zakázkách pro světoznámé společnosti! Nebo lakovat neumíš? To nám nevadí! Pokud máš aspoň základní zkušenosti i z mokré lakovny, neváhej, a pošli nám svůj životopis! Významná společnost v Olomouckém kraji hledá šikovného kolegu na pozici LAKÝRNÍK – PRÁŠKOVÁ LAKOVNA!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava dílů před lakováním
  • kontrola chemických předúprav
  • obsluha automatické práškovací kabiny
  • práce na dopravníku lakovny

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • bezúročné firemní půjčky
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • zvýhodněné mobilní tarify

  • místo výkonu práce: Prostějovsko