MISTR VÝROBY - JEMNÁ MECHANIKA

Neaktivní nabídka

27000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte praxi s řízením výroby, kterou chcete dále uplatnit? Hledáte stabilní odpovědnou práci, kde budete moci prosadit svůj aktivní přístup v řešení problémů a své komunikační schopnosti? Nevadí Vám práce v třísměnném provoze? Pak můžete být skvělým adeptem na pozici: MISTR VÝROBY A KOMPLETACE

Pracovní náplň

  • efektivní řízení výroby a řešení případný problémů
  • koordinace, motivace a podpora vzdělávání pracovního týmu
  • práce s výrobními daty, návrh nápravných opatření
  • účast na výrobních poradách
  • zapojení se do zavádění nových produktů do výroby a změnových řízení - optimalizace, štíhlá výroby, analýza výroby
  • práce v třísměnném provoze

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici ve výrobě (mistr, team leader a další)
  • organizační a komunikační dovednosti
  • orientace v rámci lean managementu, zlepšování a výrobních analýz
  • ochotu pracovat v třísměnném provoze

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost vzdělávání a dalšího růstu
  • dotované stravování v prostorách společnosti
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • příspěvky na sport a kulturu
  • příjemná pracovní atmosféra a fajn kolektiv

  • Místo výkonu práce: Prostějovsko