MANAŽER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte bohaté zkušenosti s řízením oddělení plánování výroby v oblasti Automotive? Denně využíváte anglický jazyk a máte silné organizační a komunikační dovednosti? Dokážete motivovat své podřízené a vyznáte se v tvorbě rozpočtů? Chcete působit na manažerské pozici u silné nadnárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici MANAŽER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY.

Pracovní náplň

  • Jednání se zákazníky ohledně požadavků na dodávky
  • Vytváření měsíčních plánů výroby
  • Plánování kapacit strojního vybavení a pracovníků
  • Rozvoj, motivace a řízení podřízených
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického/ekonomického zaměření
  • Zkušenosti z manažerské pozice v automotive (plánování výroby, logistiky, suplly chain)
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka – denní komunikace
  • Zkušenosti se SAP
  • Organizačně schopnou, energickou osobnost

Co nabízíme?

  • Automobil i k soukromému užití
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Roční bonusy

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.