ELEKTRONIK TRUTNOVSKO

Neaktivní nabídka

26000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte elektrotechnické vzdělání a zkušenosti se slaboproudem? Vlastníte platnou vyhlášku 50sb. § 6? Chcete pracovat v oblasti nejmodernějších technologií pod záštitou silné mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Trutnov, hledá do svých řad kandidáta na pozici ELEKTRONIK TRUTNOVSKO

Pracovní náplň

  • Údržba a seřizování elektronických zařízení
  • Uvádění zařízení a sestav do chodu
  • Testování přípravků a finálních sestav
  • Práce s elektrotechnickými schématy

Co požadujeme?

  • Vyučení/SŠ v oblasti elektra
  • Platnou vyhlášku 50sb §6 a praxi ve slaboproudé elektrotechnice
  • Manuální zručnosti a uživatelskou znalost MS Office
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na relaxaci
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v okrese Trutnov