AREA SALES MANAGER - STROJÍRENSTVÍ (OSVČ)

Jste rozený obchodník s tahem na branku? Chcete si sami ovlivnit výši svého výdělku? Vlastníte živnostenský list nebo jste ochotni si jej zřídit? Komunikace v angličtině pro Vás není překážkou? Jste týmový hráč? Pokud jste odpověděli na otázky ANO, pošlete svůj životopis! Japonská mezinárodní společnost vyrábějící ložiska hledá novou krev do týmu, a to na pozici: OBCHODNÍK - STROJÍRENSTVÍ S HOME OFFICE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o svěřené portfolio zákazníků (oblast ČR a SK)
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • komunikace napříč společností (zákaznický servis, technická podpora, konstruktéři aj.)
  • prezentace produktu koncovému zákazníkovi a analýza jeho potřeb
  • převážně práce v terénu a drobná administrativa
  • reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • praxi min. 3 roky v prodeji technického sortimentu
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (vnitropodnikový jazyk společnosti)
  • znalost MS Office
  • člověka s výbornými vyjednávacími schopnostmi a technických backgroundem
  • člověka, který je přátelský a nekonfliktní

Co nabízíme?

  • prodej zajímavého sortimentu z oblasti strojírenství
  • práci pro nadnárodní společnost
  • práci na OSVČ s využitím plného home office
  • motivující finanční ohodnocení a bonusový systém
  • notebook, mobil
  • služební automobil pro soukromé účely (Škoda Octavia)
  • systém propracovaných školení a zaučení od kolegů
  • zaškolení v Polsku
  • region: celá ČR a SK