SALES MANAGER - OSVČ - HOME OFFICE

Rádi si řídíte Váš čas sami? Jste zvyklý pracovat v rámci home office? Máte zkušenost s prodejem technického produktu a chcete se realizovat v oblasti strojírenství? Máte perfektní znalost angličtiny a rádi ji využíváte v zaměstnání? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Mezinárodní společnost, zabývající se výrobou ložisek, hledá nového kolegu/ kolegyni na pracovní pozici: SALES MANAGER - OSVČ - HOME OFFICE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • přímý prodej ložisek koncovému zákazníkovi
  • akvizice/KAM - 25%/75 %
  • monitoring trhu a konkurenceschopnosti
  • tvorba cenových nabídek
  • cestování za zákazníky v rámci ČR a SK

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • praxi 3 roky v prodeji technického produktu
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • řidičský průkaz sk. B
  • trpělivého člověka s tahem na branku

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • práci na OSVČ
  • home office
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • variabilní složka mzdy v rámci bonusové složky
  • firemní automobil k soukromým účelům (Škoda Octavie)
  • notebook, mobil
  • svěřený region: celá ČR a SK
  • místo výkonu práce: z pohodlí vlastního domova