INŽENÝR LOGISTIKY - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Máte víceletou praxi v logistice ve výrobní společnosti a mluvíte anglicky? Hledáte změnu a přejete si zůstat v oboru? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Hledáme důležitou posilu týmu na pozici INŽENÝR LOGISTIKY - VÝROBNÍ SPOLEČNOST!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za logistiku, skladování a tok materiálu
  • Podílení se na neustálém zlepšování
  • Zvyšování efektivity materiálového toku
  • Definice a implementace skladovacího plánu
  • Implementace principů štíhlé výroby
  • Vydávání příslušných dokumentů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka – denní využití v písemné i ústní formě
  • Technické povědomí
  • Znalost principů štíhlé výroby výhodou

Co nabízíme?

  • MĚSÍC DOVOLENÉ = 30 dní!!
  • Práci v moderním inovativním prostředí, které je otevřeno všem novým nápadům
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborná školení
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dovolenou a životní pojištění

  • Místo výkonu práce: Rokycansko