PROJEKTOVÝ MANAŽER V OBLASTI ENERGETIKY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte znalost řízení kvality ve strojírenství nebo energetice? Jste zkušený/á v řízení projektů a domluvíte se anglicky? Pak právě hledáme Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování projektu od začátku až do konce z hlediska kvality (součástí projektového týmu)
  • kontrola dokumentace, zboží a průběhu projektu z hlediska kvality
  • komunikace se zákazníky a dodavateli v angličtině
  • řešení neshod v projektu a požadavcích na kvalitu (dodavatel a materiál)
  • občasné služební cesty k zákazníkovi nebo dodavateli

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • znalost řízení kvality ve strojírenství či energetice
  • angličtinu na minimálně středně pokročilé úrovni
  • ochotu podnikat kratší služební cesty
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 37,5 hodin pracovní doby týdně
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost kratších služebních cest
  • dotované závodní stravování
  • podporu ve formě zaškolení a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na pojištění
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • firemní akce

  • Místo výkonu práce: Plzeň – město