STORAGE/BACKUP ADMINISTRATOR

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Získal jste za svou kariéru zkušenosti s MS Servery a jejich zálohováním? Rád byste působil ve společnosti s individuálním přístupem, která klade důraz na kontinuální rozvoji každého člena? Naše moto zní „Work hard but smart.“ Chcete-li se připojit k našemu týmu, zašlete své CV ještě dnes.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za centrální správu a údržbu zálohovacího hardwaru a softwaru Symantec Backup Exec a HP Data Protector
  • Denní monitoring a implementace zálohovacího řešení v nových lokalitách
  • Řešení incidentů v rámci 3rd level IT support

Co požadujeme?

  • Zkušenost s MS Windows Servery 2008/2012 na administrátorské úrovni
  • Pokročilou znalost alespoň jednoho z následujících řešení: NetApp storage, Data Protector nebo Backup Exec
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Vítaná je zkušenost s Active Directory, VM Ware a principy ITIL

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5 hodinový pracovní den
  • Široké možnosti dalšího odborného i jazykového vzdělávání
  • Laptop a mobilní telefon s firemním tarifem
  • Multisport kartu
  • Stravenky
  • Účast na mezinárodních služebních cestách
  • Práci v moderním prostředí

Těšíme se na konzultaci s Vámi.