MISTR S VYHLÁŠKOU Č. 50

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Jste vzdělaný v oboru elektro a máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb.? Máte zkušenosti s vedením týmu lidí? Rád byste pracoval ve společnosti, která Vám nabídne spoustu zajímavých benefitů a silné zázemí? Tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat jako MISTR ÚDRŽBY v mezinárodní výrobní společnosti v Klášterci nad Ohří.

Pracovní náplň

  • Vedení pracovníků údržby
  • Odpovědnost za preventivní údržbu strojů a zařízení
  • Odpovědnost za opravy zařízení
  • Sestavování časových plánů údržby
  • Objednávky náhradních dílů a dalších potřeb

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Praxi s vedením kolektivu
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • Praxi ve výrobní společnosti (ideálně automotive)

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení a 3měsíční bonusy
  • Žádnou nudu a rutinu - množství zážitků a zkušeností
  • Práce na ranní směny
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Firemní sportovní akce a volné vstupenky

  • Lokalita: Chomutovsko