DATOVÝ ANALYTIK pro RETAIL Praha

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s analýzami fungování retailové společnosti zejména pak v oblasti nákupních dat, obchodních dat, chování spotřebitelů apod.? Domluvíte se anglicky i německy? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Mezinárodní retailová společnost hledá posilu do svého nákupního oddělení na pozici: DATOVÝ ANALYTIK pro RETAIL Praha (od 65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • provádění analýz v rámci centrálního nákupu
  • kontrola dat v oddělení nákupu
  • sledování konkurence v různých ukazatelích
  • návrhy na změny aktuálně nastavených procesů
  • vedení nákupčích prostřednictvím vytvořených analýz
  • prezentace výsledků managementu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dlouholetou zkušenost na obdobné pozici v retailové společnosti
  • zkušenosti s vedením lidí
  • pokročilou znalost anglického jazyku (komunikace se zahraničím)
  • pokročilou znalost německého jazyku (komunikace se zahraničím)
  • MS Excel na pokročilé úrovni
  • pečlivost, komunikativnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • zázemí rostoucí nadnárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • až 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • bonusy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5