MECHANIK VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti s opravami a údržbou výrobních strojů? Jste zodpovědný v přístupu k práci? Tak nám zašlete svůj životopis! Mezinárodní úspěšná společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: MECHANIK VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • opravy a údržba strojů a nástrojů
  • provádění výměny nástrojů a jejich úprav
  • montáže výrobních zařízení
  • vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • schopnost orientace v technické dokumentaci
  • platný průkaz pro obsluhu vysokozdvižných vozíků
  • znalost metod svařování

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • finanční měsíční a roční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • školení na pozici

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.