NÁKUPČÍ S AJ

mzdové ohodnocení

Chomutov

Zajímáte se o nákup elektromechanických komponent a rádi komunikujete s lidmi? Dokážete bez problému přepínat z češtiny do angličtiny? Tak neváhejte!

Pracovní náplň

  • Vytváření a realizace objednávek v interním systému
  • Nákup materiálu a zboží u klíčových dodavatelů
  • Spolupráce s týmem jak v ČR, tak v cizině
  • Optimalizace výrobních procesů a technologií
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (technického směru velkou výhodou)
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Komunikativní anglický jazyk (komunikace s prodejními kancelářemi a dodavateli)
  • Zkušenosti výhodou
  • Schopnost rychle se učit

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v pohodovém kolektivu
  • Kvartální odměny
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Lokalita: Kadaň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.